Bazénová fólia solárna - solárna plachta


Bazénová fólia solárna

Bazénová fólia solárna

Solárna bazénová fólia - letná - použitie:
Ide o špeciálnu LDPE bublinkovú fóliu o hrúbke 0,18 a 0,36mm.Jej hlavnou výhodou je schopnosť zohrievať vodu pri slnečnom žiarení a následne zabráni úbytku tepla z bazéna v noci.
Ďalšou výhodou je i vlastnosť klasickej zakrývacej plachty, ktorá zabraňuje vniku mechanických nečistôt do bazéna a tmavou farbou obmezuje tvorbu zelených rias v bazéne, čím sa predlžuje životnosť a kvalita vody.

Novinka:
Pre tento rok sme pripravili solárnu bublinkovú fóliu v čiernej farbe. Táto fólia sa vyznačuje maximálnou možnou účinnosťou pri ohreve vody v bazéne pri slnečnom svite a zároveň zamedzením vstupu svetla do bazéna eliminuje tvorbu zelených rias.
Túto solárnu fóliu dodávame v dvoch prevedeniach a to v sile 360mic a 200mic. Plachty dodávame v rozmeroch podľa priania a požiadaviek zákazníka. Plachty sa zvárajú na požadovaný rozmer technoligií teplovzdušného zvárania zo základnej šírky role 1600mm. Veľkosť bubliniek je u oboch variantov 14mm. Fólia obsahuje UV stabilizáciu, ktorá zabraňuje fotodegradácii materiálu vplyvom pôsobenia UV spektra slnečného žiarenia.

Realizácia:
Fólia sa dodáva jako hotový tvar plachty zhotovený podľa nákresu. Hotová plachta sa vkladá bublinkovou stranou na hladinu bazéna, kde sa nechá buďto voľne plávať na hladine alebo je možné uchytiť ju pozdĺž okraja bazéna.

Ochrana fólie:
Keďže je fólia priveľmi namáhaná vplyvom prostredia (slnečné žiarenie, chemické prísady vo vode), odporúčame dodržiavať pri použití tieto zásady:
pri odstránení plachty v dobe prevádzky bazéna nevystavujte plachtu priamemu slnečnému žiareniu, položte ju do chládku, nenechávajte fóliu na hladine pri poklese vonkajšej teploty pod +5 °C.
Na zimné obdobie plachtu osprchujte čistou vodou, vysušte a uskladnite v priestoroch kde teplota neklesá pod 0 °C.

Ceny tohto tovaru nájdete V Našom E-SHOPE


Najpredávanejšie fólie a plachty:

Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž, Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.

Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..
Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Solárna plachta slúži k zakrývaniu bazénov, fólia má vysokú odolnosť a životnosťObchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény

Realizace:
Plachty sú vyrábané zváraním (vrátane oválov a kruhov) podľa nákresu

Ďalšie druhy v sekci "Bazénové fólie": Zvarovanie bublinkovej fólie, Bazénová fólia zakrývacia - kašírovaná


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu