Dielenské závesy a predelyVyrábame dielenské závesy a predely podľa rozmerov zadaných zákazníkom. Na výrobu používame širokú škálu materiálov najvyššej kvality.

Závesné systémy sú vytvorené ako stavebnica a preto je možné vytvoriť závesy akejkoľvek dĺžky a výšky.

- Závesné systémy pre ľahké plachty sú tvorené závesy buď s pevným alebo rozoberateľným okom, ktoré sa pomocou nitov prichytí na plachtu. Závesy je potom možné navliecť na tyč alebo lanko.
- Závesné systémy pre ťažké plachty sú konštruované ako stavebnica. Je tvorená držiaky na uchytenie na strop alebo stenu. Držiaky prechádza koľajnice vytvorená z C-profilu. Do koľajnice sa vkladá ložiskový jazdec na ktorý sa pomocou karabiniek vešia plachta.

Fólie používané na výrobu závesov:
PVC plachty : Je to materiál vzniknutý vo veľkej väčšine poplastovaním textílie v rôznych pevnostiach vrstvou PVC v širokej škále farebných odtieňov.

- PVC fólie o hmotnosti 550g/m2 - odľahčená nelakovaná fólie. Možnosť verzia transparent

- PVC fólie o hmotnosti 630g/m2 - lakovaná fólie. Možnosť nehorľavé úpravy. Mnohoročná životnosť, vysoká kvalita

- PVC fólie o hmotnosti 900g/m2 - najodolnejšie lakovaná fólie. Možnosť nehorľavé úpravy. Mnohoročná životnosť, najvyššia kvalita

- PVC fólia CRYSTAL sily 0,5 mm - číra úplne priehľadná fólia s vysokou životnosťou a vysokou kvalitou. Vyrába sa z mäkčeného transparentného PVC.

Kašírované LDPE fólie: Vyznačujú sa niekoľkoročnou životnosťou, výbornou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.

- LDPE fólie o hmotnosti 250g/m2 - najsilnejší a najkvalitnejší varianta LDPE fólie. Najpoužívanejšie farebné varianty sú strieborná, modrá, zelená, biela.

Termoizolačné textile: znížená horľavosť

- Termoizolačné textílie o hmostnosti 430g/m2 - zloženie: bavlna 50% / juta 50%. Farba - khaki. Vyznačuje sa zníženou horľavosťou. Není impregnovaná proti vlhkosti. Tento materiál sa používa na výrobu závesov do zváračských dielní, kotolní a na výrobu tepelnoizolačných závesov

Ceny tohto tovaru nájdete V Našom E-SHOPE
Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Dielenské závesy a predely, zásteny a zakrytie pergolObchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény

Najpredávanejšie fólie a plachty: Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž,Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.


Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559