Fólie kašírované


Foliovníková kašírovaná fólia

Foliovníková kašírovaná fólia

Kašírované fólie používame na výrobu vysoko kvalitných zakrývacích plachiet. Táto fólia sa vyznačuje niekoľkoročnou životnosťou, výbornou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.

Kašírované fólie sú nepremokavé a mrazuodolné. Dodávame vo viacerých silách a farebných variantoch.

Použitie kašírované fólie je vhodné aj pre vysoko kvalitné a odolné zakrytie prístreškov, foliovníkov a môžu sa využiť aj ako autoplachty.

Technické údaje a použitie:
- Univerzálne zakrývacie plachty
- Prístrešky a fóliovníky
- Zakrývacie bazénové plachty
- Možnosť použitia aj ako autoplachty


Najpredávanejšie fólie a plachty:

Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž, Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.

Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..
Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Fólia kašírovaná má veľmi dlhú životnosť. Na fólii sú použité veľmi kvalitné materiály.Obchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény

Fólia chráni:
- Pred poveternostnými vplyvmi
- Pred mechanickým poškodením


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559