Krycie plachty - PVC fólia s PES výztužnou mriežkouJe to materiál vzniknutý vo veľkej väčšine poplastovaním textílie v rôznych pevnostiach vrstvou PVC v širokej škále farebných odtieňov. Tieto výrobky majú široký záber použitia.
Slúži k výrobe autoplachiet, rôznych typov krycích plachiet napr . na vozňoch, bazény. Stretnete sa s nimi v športe, kde slúži k výrobe nielen rôznych typov hál, ale aj žineniek, tatami a skokanských matracov. Používajú sa i k výrobe nafukovacích reklám a skákadiel pre deti. Nájdete je aj na výrobkoch pre voľný čas, ako sú stany a rôzne typy markíz.
V neposlednej rade sú často využívané pri výrobe reklám a reklamných bilboardov.


- PVC fólia o hmotnosti 550g/m2 - odľahčená nelakovaná fólia. Používa sa k výrobe krycích plachet na kontajnery, vozne atď.

- PVC fólia o hmotnosti 630g/m2 - llakovaná fólia. Používa sa k výrobe autoplachiet, reklamných plachiet. Možnosť potlače. V nehorľavej úprave je ideálny pre výrobu plachiet na zakrytie hál. Dlhoročná životnosť, vysoká kvalita .

- PVC fólia o hmotnosti 900g/m2 - najodolnejšia lakovaná fólia. Používa sa k výrobe autoplachiet a v nehorľavej úprave k zakrytiu hál atď . Dlhoročná životnosť, najvyššia kvalita.

- PVC fólia CRYSTAL hrúbky 0,2 mm - číra úplne priehľadná fólia s vysokou životnosťou a vysokou kvalitou. Vyrába sa z mäkčeného transparentného PVC. Používa sa k výrobe predelovacích stien do výrobných hál, na pergoly alebo záhradky.

- PVC fólia CRYSTAL hrúbky 0,5 mm - silnejšia varianta čírej úplne priezračnej fólie s vysokou životnosťou a vysokou kvalitou. Vyrába sa z mäkčeného transparentného PVC. Používa sa k výrobe predelovacích stien do výrobných hál, na pergoly alebo záhradky.


Ceny tohto tovaru nájdete V Našom E-SHOPE
Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Krycie plachty a fólie vyrábané na zákazkuObchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény

Najpredávanejšie fólie a plachty: Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž,Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.


Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu