Zakrývacie plachty - kašírované LDPE fólie


Špeciálne fólie a plachty

Špeciálne fólie a plachty

Kašírované fólie používame na výrobu vysoko kvalitných zakrývacích plachiet. Vyznačujú sa niekoľkoročnou životnosťou, výbornou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom.
Kašírované fólie pre špeciálne použitie sú nepremokavé a mrazuodolné. Plachty a fólie dodávame v niekoľkých hrúbkach a farebných variantách.


Špecifikácia:
Vyztužené polyetylénové fólie sú z plošnej textílie vyrobenej z PE- HD pásikov a povrstvené PE- LD fóliou. proti jednoduchým, bežným fóliám sa vyznačujú podstatne vyššou mechanickou pevnosťou, ktorú zaisťuje výztužná priehradovina. Jednotlive druhy sa od seba navzájom odlišujú zostavou, väzbou, farebným provedením, aditiváciou, vzhľadom, hmotnosťou a šírkou. Tieto výrobky majú prakticky nulovú navĺhavosť, vyznačujú sa dobrými elektroizolačnými a dielektrickými vlastnosťami. Vzhľadom k zloženiu ju možno bežne používať v teplotnom rozmedzí od -50°C do +70°C. Vzdialenosť od zdroja tepla musí byť vždy najmenej 1 m.
Vyztužená polyetylenová fólia je materiál so stupňom horľavosti C3 podľa ČSN 73 0862, tzn. je klasifikovaná ako materiál ľahko horľavý. Horľavosť možno znížiť špeciálnou aditiváciou na C2, príp. C1. Doporučené hasiace prostriedky sú vodná hmla, ťažká- stredná- ľahká pena, prášok.
Pri výrobe sa okrem polyethylénu používajú aditíva nevyhnutné pre predpokladanú aplikáciu. Tieto fólie sa používajú k rôznym technickým účelom, možno ich rozdeliť podľa spôsobue použitia na:
- UV- stabilizátory - poľnohospodárska fólia
- farebné koncentráty - technická a konfekčná fólia
- retardéry horenia - stavebná fólia atď . .

Všetky vyztužené PE fólie majú výbornú chemickú odolnosť pri normálnej i zvýšenej teplote, nesmie však prísť do styku s chemikáliami agresívnymi pre polyetylén (napr . nafta, benzin, toluén, mazacie oleje, farby a laky, kyselina sírová a dusičná, halogény, chlórované uhľovodíky). Z praxe je známe, že funkčnosť použitých UV stabilizátorov je porušená pri kontakte s kyslými hnojivami, pesticídmi, insekticídmi apod. Pri dodržaní normálnych podmienok, teda bez kontaktu s chemikáliami je minimálna životnosť poľnohospodárskej vyztuženej PE fólie 5l rokov. Výrobky získali certifikát od ITC Zlín - sú zdravotne nezávadné a môžu sa používať pri styku s potravinami.


- fólia s hmotnosťou 140g/m2 - kvalitná fólia sa používa predovšetkým na výrobu fóliovníkových plachiet, zakrývanie nadzemných bazénov, kvalitných krycích plachiet atď . Životnosť fólie je minimálne 5 rokov. Najpoužívanejšie farebné varianty sú číra, čierna, modrá, zelená.

- fólia s hmotnosťou 180g/m2 - silnejšia varianta fólie. Používa sa predovšetkým k zakrývaniu nadzemných bazénov, k výrobe kvalitných krycích plachiet atď . Jej dobrá odolnosť vrátane odolnosti proti mrazu a stále zachovaná nízka hmotnosť umožňuje využívanie týchto plachiet v letnom i zimnom období.

- fólia s hmotnosťou 250g/m2 - najsilnejšia a najkvalitnejšia varianta fólie. Používa sa predovšetkým k zakrývaniu nadzemných bazénov, k výrobe kvalitných krycích plachiet atď . Sú vysoko odolné, ich väčšia hmotnosť však už neumožňuje pohodlné každodenné zakrývanie bazénov v letnom období. Najpoužívanejšie farebné varianty sú strieborná, modrá, zelená, biela.


Ceny tohto tovaru nájdete V Našom E-SHOPE
Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Fólie a zakrývacie plachty, ktoré prežijú iné typy fólií. Lacno, priamo od výrobcu.Obchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény

Používajte kašírované fólie a špeciálne plachty, budete prekvapení ich vlastnosťami a životnosťou.

Použitie fólie
- Univerzálne zakrývacie plachty
- Prístrešky a fóliovníky
- Zakrývacie bazénové plachty


Fólia chránia pred:
- Poveternostnými vplyvmi
- mechanickým poškodením.

Najpredávanejšie fólie a plachty: Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž,Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.


Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu