Jazierková fólia - záhradné jazierka


Fólie pre jazierka zahrad

Fólie pre jazierka zahrad

Použitie jazierkovej fólie:
Fólia je určená predovšetkým k vyloženiu záhradných jazierok , určených k pestovaniu vodných rastlín, kde bráni stratám vody priesakom

Jazierkova fólia je vhodná k izolácii rybníkov, požiarnych nádrží, drobných vodných rezervoárov, zavlažovacích nádrží apod.
Fólia má výbornú prieťažnosť, je prispôsobivá členitosti podkladu a odolná oproti prerastaniu korienkov rastlín..

Prednosti a výhody jazierkovej fólie:
- Výborná elasticita a prieťažnosť
- Prispôsobivosť členitosti podkladu
- Vynikajúca odolnosť proti perforácii
- Odolnosť proti prerastaniu korienkov rastlín
- Jednoduchá aplikácia
- Zdravotná a ekologická nazávadnosť
- Funkčná spoľahlivosť a vysoká životnosť

Fólia sa do jazierok vkladá vo forme zvarených plachiet potrebných rozmerov do vyhĺbené jamy veľkosti požadovanej vodnej plochy.

Fólia je zvarovaná horúcim vzuchom. Pred ukladaním fólie do výkopu sa musia odstrániť ostré predmety a korene a na dno jezírka sa položí netkaná textília ako ochrana proti prerazeniu.

Po položení jezierkovej fólie sa okraje upevnia zaťažením betónovými platňami, alebo iným vhodným spôsobom. Po vyložení jazierka fóliou je možné pristúpiť k výsadbe rastlín.

Technické riešenie kladenia jazierkovej fólie - TUCeny tohto tovaru nájdete V Našom E-SHOPE


Najpredávanejšie fólie a plachty:

Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž, Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.

Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..
Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Jazierková fólia je vhodná pre záhradné jazierka, pre pokládku jazierkovej fólieObchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény

Charakteristika - jazierková fólia: Na výrobu zahradných jazierok používame fóliu vyrábanú firmou Elbtal Gmbh. Táto jazierková fólia je homogénna fólia z PVC- P vyrábaná valcovaním a laminovaním s hrúbkou 1,0 mm. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou a životnosťou.

Bazénové fólie v našej ponuke: Bazénová fólia solárna - solárna plachta, Zvarovanie bublinkovej fólie, Bazénová fólia zakrývacia - kašírovaná


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu