Krycie siete na bazény


Bazénové siete na mieru!

Bazénové siete na mieru!

Bazénové krycie siete sú šité z PE-HD materiálu s hustotou úpletu 1x1mm. Sú veľmi účinné pre zadržiavanie hrubších nečistôt padajúcich do bazéna, ku ktorému sa buď upevňujú pomocou šnúry okolo okraja bazéna, alebo sa jednoducho vypínajú pomocou stanových kolíkov.Siete na bazény (bazénové krycie siete) vyrábame na zákazku podľa rozmeru zadaného zákazníkom.

Všetky siete majú zosilnené lemy kašírovanou fóliou a vybavené po obvode kovovými okami pre jednoduché vypnutie siete nad hladinou bazéna. Vyrábame štvorce, obdĺžniky, ovály a kruhy.

Pre svoju jednoduchú inštaláciu, manipuláciu (plachty sú veľmi ľahké) a vzdušnosť sú čoraz častejšie využívajú v "kúpacom" obdobie miesto krycích plachiet. Z hľadiska údržby čistoty a stálej teploty vody v bazéne sa veľmi osvedčili v kombinácii s bazénovou solárnou bublinkovou plachtou (viz. Bazénová fólia solárna - solárna plachta).

Ceny tohto tovaru nájdete V Našom E-SHOPE


Najpredávanejšie fólie a plachty:

Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž, Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.

Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..


Krycie siete na bazény - Zakrývacie bazénové siete pre Vás.

Krycie siete na bazény - Zakrývacie bazénové siete pre Vás.


Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Krycie siete na bazény sú výhodným riešením pre všetky bazény!

Krycie siete na bazény - Zakrývacie bazénové siete pre Vás.

Obchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény


Súvisiace produkty:
- Bazénová fólia solárna - solárna plachta
- Bazénová fólia zakrývacia - kašírovaná
- Jazierková fólia - záhradné jazierka

Súvisiace služby:
- Zvarovanie fólie


Informace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu