Vnútorná fólia do bazéna


Bazénová vložka z PVC fólie

Bazénová vložka z PVC fólie

Dodávame vložky do bazénov štandardných rozmerov. Náhradná fólia pre nadzemný bazén slúži k výmene pri poškození stávajúcej fólie v bazéne. Vyrobená z mäkčeného PVC v modrej farbe. Odolná voči mrazu.

Vyrábame tiež vložky do bazénov neštandardných rozmerov. Na výrobu vnútorných bazénových fólií používame PVC fóliu s vnútornou PES mriežkou, ktorá výrazne zvyšuje pevnosť a životnosť. Po zhotovení vopred zameraného tvaru a rozmeru sa hotová fólia vloží do bazéna a za pomoci tlaku napustenej vody sa postupne usadí. Touto technológiou možno izolovať bazény geometricky pravidelných tvarov bez vnútorných schodíšť (napr . tzv . vítkovické skruže, betónové bazény atď.).

Zhotovujeme vložky na hranaté, okrúhle i oválne bazény.

Ceny tohto tovaru nájdete V Našom E-SHOPE


Najpredávanejšie fólie a plachty:

Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 3,6 m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 4,6m, Solárna fólia 180mic - plachta - kruh - 5,5m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 5,5x3,7m, Solárna fólia 180mic - plachta - ovál - 7,3x3,7m, Solárna fólia 360mic modrá - plachta - rozmer na prianie, Solárna fólia 360mic čierna - plachta - rozmer na prianie, , Agro fólia UV stabilizovaná - rozmer na prianie, Agro fólia UV - metráž, Autoplachta, Krycia LD- PE tkaná plachta 140g/m2 na bazén kruh 2,5m - fólia 3,0m.

Kompletný sortiment fólií a plachiet zakúpite v našej predajni priamo u výrobcu, alebo si ich môžete objednať na internete..
Úvod Naša firma Bazénové fólie Jazierková fólia Fóliovníkové fólie Obalové materiály Reklamné plachty Fotogaléria Na stiahnutie Pracujte pre nás Auto plachty Tieniace siete Krycie plachty Záhradné fólie Dielenské závesy a predely Bazénové solárné plachty Bazénové krycie plachty Bazénové krycie siete Fólia Odkazy Vyhledávání Kontakty Mapa webu

  Náhradné fólie do bazéna štandardných rozmerov a výroba vnútorných fólií na zákazkuObchod, kde nájdete fólie a plachty nielen pre vaše bazény

Nasleduje prehľad niektorých druhov fólií, ktoré v našom sortimente nájdete:
Fólie pre bazény: Bazénová fólia solárna - solárna plachta, Bazénová fólia zakrývacia - kašírovaná

Fólie pre jazierka:Jazierková fólia - záhradné jazierka

Fólie zakrývacie:Fóliovníková fólia, Agro fóliaInformace o nás najdete na stránce s kontakty (Kontakty) nebo použijte "Vyhledávání". 

 


Napíšte svoj dotaz, kontaktné údaje a stlačte tlačidlo "Odoslať", radi sa s vami spojíme.


Fólie a plachty: FLOBAL s.r.o.
Nádražní 486, 51721 - Týniště nad Orlicí, tel.: 739 306 559

Úvod I Kontakty I Vyhledávání I Mapa webu